|
Pirmuoju puslapiu | I parankinius | Susisiekti
 
  Navigacija
Naujienos
Straipsniai
VVG Valdyba
VVG Veikla
Bendradarbiavimas
VVG Steigimo sutartis
VVG įstatai
VVG narystė
Bendruomenės
Strategija
Dokumentų formos

Įsakymai apie skirtą paramą
2015 m. patikslinti dokumentai
IV kvietimo dokumentai
III Kvietimo dokumentai
II Kvietimo dokumentai
I Kvietimo dokumentai
Vietos projektai

Mokymai
Informaciniai renginiai
Viešųjų pirkimų dokumentai
Teisės aktai
2016 m. protokolai
Protokolai
DU
Nuorodos
Kontaktai
 
  Pasirašyta paramos sutartis Telšių ir Rietavo savivaldybių vietos plėtros 2014-2020 m. strategijos įgyvendinimui
 
  Veikla
 
  Straipsnis 2013-11


Konferencija „Strategijos įgyvendinimo apžvalga ir ateities perspektyvos“

Telšių rajono vietos veiklos grupėje lapkričio 27 d. įvyko jau tardicija tapusi rudeninė konferencija. Šių metų tema buvo „Strategijos įgyvendinimo apžvalga ir ateities perspektyvos“, nes šis 2007-2013 m. laikotarpis jau eina į pabaigą ir būtina įvertinti jau nuveiktus darbus bei susipažinti su numatomo 2014-2020 m. laikotarpio perspektyvomis.
Konferencijoje dalyvavo Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva, kuris labai džiaugėsi aktyviomis rajono kaimo bendruomenėmis ir linkėjo taip aktyviai dirbti ir ateityje. Rajono savivaldybės administracija buvo partneris beveik visuose vietos projektuose, todėl bendromis jėgomis yra tvarkomi bei gražinami rajono miesteliai ir kaimeliai.Telšių rajono vietos veiklos grupės pirmininkas Vytautas Barsteiga suspžindino konferencijos dalyvius su grupės veikla per paskutinį pusmetį. Jis pažymėjo, kad jau yra įgyvendinti vietos projektai iš I kvietimo, kurio suma buvo- 2814,62 tūkst. Lt; baigiami įgyvendinti II kvietimo, kurio suma buvo- 1622,13 tūkst. Lt ir III kvietimo vietos projektai, kuriems buvo skirta- 2363,83 tūkst. Lt. Iš viso jau paskirstyta -6800,58 tūkst. Lt. Paskutiniam IV kvietimui liko dar 612,91 tūkst. Lt., kuriuos tikimės rajono kaimo bendruomenės labai greitai įsisavins. IV kvietimas turėtų būti paskelbtas 2014 m. vasario mėn.
Labai gražiai pasisakė bendruomenių pirmininkai, kurie jau baigė įgyvendinti savo projektus, tai Eigirdžių miestelio bendruomenės pirmininkė Adelė Srėbalienė, Ožtakių kaimo bendruomenės pirmininkas Andrius Bajorūnas, Rainių kaimo benruomenės konsultantė Dainora Miliuvienė, bei VšĮ Telšių jaunimo centro atstovės.
Rajono bendruomenių vardu Telšių rajono vietos veiklos grupės valdybai ir administracijos darbuotojams padėkojo Luokės bendruomenės pirmininkė Marytė Beleckienė.
Konferencijos metu buvo apibendrinti nuveikti darbai, o apie būsimo laikotarpio perspektyvas mus supažindino Lietuvos VVG tinklo valdybos narė, vietos veiklos grupės „Rietavo iniciatyvos“ pirmininkė Laima Dockevičienė.Geri bendruomenių darbai ir pasiaukojantis bendruomenių pirmininkų darbas džiugina ir teikia viltį, kad ateityje bendruomenės bus dar aktyvesnės ir dirbs bendruomenės labui.


 
  Nuorodos

 

  

 

 
  Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo